Domača » Moje življenje » Kje so žrebci? Feminizirajoči moški ubijajo naše društvo

  Kje so žrebci? Feminizirajoči moški ubijajo naše društvo

  Ženske še vedno želijo svojega viteza v bleščečem oklepu, toda zaradi tega, kako smo feminiziramo moške, tisti, ki še vedno nosijo svoj oklep, postajajo redki.

  Nič ni bolj privlačno za žensko kot za moškega, ki se bo boril za njeno čast, biti drzen ali pa samo diši po znoju. Če smo lahko med seboj pošteni, kolikor želimo enake pravice, ni ničesar, kar bi žensko spremenilo v več kot človek, ki vas bo vzel za roko in obljubil, da bo zaščitil in poskrbel za vas za preostanek vašega življenja. življenja. Toda to se ne dogaja več. In zato feminizirajoči ljudje uničujejo našo družbo.

  Ni tako, kot da želimo, da bi nas nekdo ponižal, ali da bi nas podcenjeval kot človeška bitja, vendar je treba nekaj povedati za nekoga, ki pride, prevzame nadzor in se počuti varno.

  Težava je v tem, da je bilo gibanje, ki je moškim povedalo, da je prav, da jokajo, da kažejo šibkost, in da je slaba konkurenčnost in verodostojnost. Oprostite, če sem ena od edinih žensk, ki jih ne morem biti, ki bi želel, da bi John Wayne prišel in me zapustil s stopal in se boril proti vsakomur, ki mi grozi ali moja čast..

  Ampak utrujen sem od naših feminizirajočih moških in prepričan sem, da je tudi vsaka ženska, ki jo poznam.

  Moški naj bi bili močni in konkurenčni; tako jih je narava naredila in tako je naša vrsta preživela skozi stoletja. Torej, ko vlada začne govoriti o osnutku za moške in ženske, se moramo vsi spraševati, kdo bo doma, ki skrbi za otroke.?

  Obstajati mora lovec, vendar mora biti tudi nabiralec. Bolj ko govorimo moškim, kdo bi morali biti, manj vedo, kdo so.

  Kako je naša kultura začela feminizirati moške

  V šestdesetih letih prejšnjega stoletja so se nekatere ženske počutile odmaknjene, in to upravičeno, ker niso imele enakih pravic na delovnem mestu. Zato so želeli s pomočjo akademikov in spreminjajočimi se kulturnimi normami izenačiti konkurenčne pogoje.

  Feministke so se odločile, da je čas, da otroke učijo različno v šolah z uporabo izobraževalne strukture, ki je bolj ugodna za dekleta. Zato je šola vse v miru, prijazna in potrpežljiva in ne izstopa iz svojega sedeža.

  Malo je deklet, ki se v šoli spopadajo s težavami, saj je bil celoten izobraževalni sistem prenovljen, da bi naklonil dekletom in jim pomagal pri uspehu.

  To je super za ženske, vendar je za fantje ostala velika luknja. Ni čudno, da je več fantov, kot kdajkoli, ki so bili dani na zdravila, ker ne morejo sedeti mirno, ali so diagnosticirani z ADD. Prav tako pojasnjuje, zakaj ženske presegajo število moških na skoraj vseh področjih učenja.

  Moški in ženske so sami po sebi drugačni, ker naj bi bili. Problem je v tem, da je družba namesto, da bi slavila individualne razlike med njimi, poskušala deklice spremeniti v deklice. Ni bilo več sprejemljivo, da imajo fantje in dekleta različne igrače, da imajo radi različne stvari ali da so stereotipni. Če ste dečka omejili na lutko, naj vas sramuje. Nenadoma ste postali seksistični.

  Ni dvoma, da so spremembe naredile čudeže za samopodobo žensk. Čeprav se nekateri ne strinjajo, so moški in ženske na delovnem mestu bolj enaki kot kdaj koli prej. In stekleni strop, če je še vedno tam, je zdaj nad našimi glavami.

  Težava? Naši fantje propadajo in moški niso prepričani, kje se ujemajo in kdo naj bi bili. Družba ni več sprejemljiva, da bi bila konkurenčna, agresivna ali celo manj osredotočena, zato jih je družba skušala temeljito spremeniti v dekleta z mišicami.

  Kaj feminizirajo moški so naredili za odnose

  Ženske želijo »pravljico«. Želimo belega konja, viteza v bleščečem oklepu in zmagovalca zmajev. Kar smo dobili, so ljudje, ki ne mislijo, da je treba za nas odpreti vrata več, ki se bojijo reči kaj brezplačnega, ker se lahko razlaga kot "spolno nadlegovanje".

  In moški pričakujejo, da bodo ženske ustvarile dom in si zaslužile za preživetje hkrati. Stres na spolne vloge je ustvaril stres med spoloma. Dejstvo, da so moški rekli, da ne smejo in ne, je tisto, kar ženske najdejo seksi.

  Mi je všeč, ko ste konkurenčni in zmagali. Všeč nam je, ko so moški verodostojni in močni. Všeč nam je, ko vemo, da če smo vedno v nevarnosti, imate mišice, da nas rešite. Toda te dni se moškim pripoveduje, da ne bi smeli biti kdo in kaj želimo.

  Biti od sedemdesetih let

  Odraščanje v poznih sedemdesetih je bilo v redu, da je nekdo stereotipen. Pravzaprav ste se lahko smejali nekomu drugemu, da ste se lahko nasmejali. Nikogar drugega ni nihče tožil, ker so ga poklicali ime, a tudi niso mislili, da je družbeni problem skrbeti zanje..

  V Združenih državah narašča pravica, ki ima katastrofalne učinke na oba spola in povzroča hud davek na moškost naših moških. Seveda, nihče ne želi imeti vojne, toda v prizadevanju, da bi odpravil vse agresije, se zdi, da nismo sposobni sprejeti stališča..

  Ljudje po vsem svetu umirajo, Amerika pa je bila v prejšnjih desetletjih polna kavbojev, toda vsaj vemo, kdaj je dovolj dovolj, in poskrbeti za najšibkejše v naši družbi - in tiste, ki so bili napačni po vsem svetu svetu.

  Feminizirajoči moški so propad Amerike. Če ne želimo ukrepati, čakati ob strani, da ne izkoriščamo svoje moči ali biti konkurenčni, smo se razlili v naše domove, naše šole in naše politične manevre. To nas vse pušča nezaščitene in se počutimo ranljive, tako moški kot ženske.

  Kako so se vloge spremenile v zadnjih štirih desetletjih

  Če imate priložnost, najemite film iz poznih sedemdesetih ali zgodnjih osemdesetih let, ki je bil obnovljen. Iz prve roke boste videli spremembe, ki so se zgodile v naši družbi. Videli boste tudi spremembe v načinu, kako ne mislimo le, ampak kako se ravnamo med seboj.

  To niso samo moški, ki so bili feminizirani. Vsi smo izgubili sposobnost, da se z njo kotali in nosimo zunanjo lupino. Spomnim se, ko sem prišel domov, potem ko me je nekdo dražil. Mama ni poklicala šole ali drugega starša. Povedala mi je, da "lahko palice in kamni zlomijo tvoje kosti, ampak imena ti nikoli ne morejo škoditi."

  To je tisto, kar v naši družbi manjka. Nikoli se ne bi smeli boriti z lastnimi bitkami, se zavzemati za sebe ali samo pustiti, da nekdo počne, kar počnejo, medtem ko delaš to, kar delaš.

  Največja posledica feminiziranja moških je, da nihče ne ve več, kaj naj bi počel. Ženskam, ki želijo ostati doma, so povedali, da so leni in da morajo biti v konkurenci delovne sile za relativno. Moškim je povedano, da ne smejo tekmovati z drugimi ljudmi, kar ni "pošteno".

  V naših prizadevanjih, da bi ženskam pomagali biti bolj moški, smo naredili naše fante bolj ženstvene in zdaj nihče ne ve, kakšne so njihove vloge. Imamo celo generacijo, ki se podaljšuje odraščanje, ker ne vedo, kaj pomeni biti odrasli.

  Vse, kar vedo, je, da če starši niso opravili domače naloge, so njihovi starši dobili težave. In če bi imeli težave v šoli, bi jo očistili mama in oče. Prostor, ki je bil nekoč spremenjen v šivalnico, ko otroci, ki so odšli na kolidž, še vedno zasedajo odrasli otroci, ki bi se morali preseliti.

  Edini problem je feminiziranje moških?

  Verjetno ne. Gre za sistematično prenovo vlog spolov. Nikogar ne bi smeli „označevati“; ne bi smeli biti stereotipno en spol ali drugi. V redu je ljubiti kogarkoli, ne glede na spol, ki ga imate ali so.

  Vrstice med spoloma so še vedno zamegljene, kar nas naredi vse zmedeno in se počutimo neprimerno. Narava nam je dala genitalije moškega ali ženske. Skupaj s temi spolnimi značilnostmi nam je dal notranje občutke, nagone in veščine.

  Vse kar poskušamo storiti je, da ignoriramo tiste stvari, ki jih naš um in naše telo čutijo in podležejo temu, kar nam družba pove. Če je zame zmedeno, sem bolj žalostna zaradi mojih sinov.

  To je zelo zmeden, negotov in nestabilen čas v Ameriki - in po vsem svetu. Črno-belo je nekaj, kar lahko vsakdo razume. Vse to "sivo območje" se zdi, da se nihče ne more sprijazniti.

  Feminizirajoči moški ne samo, da moške manj privlačijo za ženske, temveč tudi zabrisujejo spolne vloge, družbene norme in jedro tega, kar smo. Cilj bi moral biti omogočiti, da se naše razlike med spoloma spreminjajo, namesto da bi jih skušali popolnoma odpraviti.